Perfect Beauty

25 stycznia 2021

Zapraszam Cię do świata spersonalizowanej pielęgnacji!

Marzeniem większości z nas jest zatrzymanie młodości na dłużej. Jeśli zauważyłaś u siebie utratę jędrności, pierwsze zmarszczki, nierównomierny koloryt, suchą i szorstką skórę - zapraszam Cię na wizytę do mojego Gabinetu.

"Promowanie idei korneoterapii wśród świadomych kosmetologów i zapewnienie im produktów kosmetycznych, które będą  wzmacniały i regenerowały problematyczną skórę, a następnie utrzymywały ją w zdrowiu." - Ta myśl, to hasło przewodnie promujące firmę kosmetyczną dermaviduals®, spowodowało, że postanowiłam w moim gabinecie kosmetycznym pracować w większości na produktach firmy  dermaviduals®.

Zapraszam Cię do świata spersonalizowanej pielęgnacji!

Nauczę Cię świadomej pielęgnacji cery, dobiorę odpowiednie zabiegi i kosmetyki.

W moim Gabinecie żaden zabieg nie będzie wyglądał identycznie. Dzięki kosmetykom dermaviduals® spełnię Twoje marzenie o zdrowej, lśniącej cerze.

 Marka  dermaviduals® to  preparaty, które  dbają o kobiety. Ich działanie skoncentrowane jest na  poprawie stanu skóry każdej z nas, równocześnie zapobiegają powstawaniu nowych zmian. Korneoterapia, której celem jest regeneracja najbardziej zewnętrznej warstwy naskórka pomaga również ustabilizować zaburzoną barierę ochronną skóry. Ma stworzyć szczelną zaporę dla substancji drażniących oraz mających negatywny wpływ na zaostrzenie trądziku, suchość i wrażliwość skóry. Odbudowa bariery ochronnej skóry pozwala zmniejszyć procesy zapalne w skórze. To rewolucja w pielęgnacji. Jestem zwolenniczką holistycznego podejścia do człowieka. Każdą klientkę traktuję jednostkowo, dobierając jej indywidualne kosmetyki do pielęgnacji, a marka dermaviduals® jest w tych działaniach moim sprzymierzeńcem i drogowskazem.

Uważam, że w dzisiejszych czasach spersonalizowane kosmetyki są kluczem do sukcesu. Kosmetyki marki dermaviduals® są wyjątkowe, pozwalają dobrać skład do potrzeb skóry, ich skład chemiczny  jest podobny do struktury błonowej bariery ochronnej skóry,  są zgodne z zasadami korneoterapii, tj. fizjologicznymi wymaganiami dla utrzymania zdrowia skóry. Dają nieograniczoną  możliwość tworzenia różnych kombinacji, są każdorazowo świeżo przeze mnie przygotowywane. Marka dermaviduals® bazuje tylko  na składnikach naturalnie występujących w skórze. Głównymi składnikami  wszystkich preparatów są: trójglicerydy, ceramidy, skwalen i sterole pozyskiwane z roślin.  Jednak największą zaletą kosmetyków marki dermaviduals® jest możliwość stosowania równocześnie jednego preparatu  pod oczy, na twarz i szyję. Są bardzo delikatne i szybko się wchłaniają. To bardzo ułatwia pielęgnację!

 

Dlaczego zdecydowałam, że to właśnie marka dermaviduals® stała się marką przewodnią mojego gabinetu?

1.Przede wszystkim kosmetyki tej firmy  nie zawierają emulgatorów środków konserwujących, substancji zapachowych, olejów mineralnych, silikonów, substancji barwiących ani amin. Pomaga to utrzymać naturalną barierę ochronną skóry i zapobiega powstawaniu nowych zmian skórnych. Produkty Dermaviduals są tak bezpieczne, że mogą stosować je nawet dzieci. Dodatkowo działają aż do 72h.

2. Wielką zaletą kosmetyków marki dermaviduals® jest to, że składniki aktywne znajdujące się w produktach tej marki, są umieszczone w liposomach lub nanosomach i ułatwiają penetracje ich w głąb naskórka, a także stabilizują je, co jest bardzo ważne np. w przypadku Wit.C, która zamknięta w liposomach jest bardzo stabilna, nie rozpada się i działa przez 6 miesięcy od otwarcia. W ten sposób tworzą nowoczesną metodę pracy z różnymi problemami skórnymi, opartą na założeniach korneoterapii.

3.Kosmetyki dermatologiczne Dermaviduals idealnie posłużą przy:

łuszczycy,trądziku,skórze starczej,rybiej łusce,bliznach,poparzeniach słonecznych,świerzbiączce ogniskowej,skórze wrażliwej,młodej skórze o obniżonej odporności,zanieczyszczeniach skóry.

Te produkty są bardzo dobrze wchłaniane i odbudowują barierę hydrolipidową skóry.

4.Lubię mieszać! Oczywiście trochę żartuję, ale rzeczywiście mieszanie i tworzenie produktów marki Dermaviduals, to wielka przyjemność. Wszystkie są jakby "szyte na miarę", indywidualnie dopasowane do potrzeb każdego klienta.

5.Produkty wybranej przeze mnie marki dają bardzo duże możliwości działania! Spersonalizowane procedury zabiegowe- to hit mojego Salonu.

Jesteś gotowa na rewolucję? Będzie mi niezmiernie miło gościć Cię w moim Gabinecie.

Regulamin

Perfect Beauty

UMÓW WIZYTĘ

Zadzwoń: +48 506960781 lub umów się online:

Perfect Beauty