Mam na imię Monika.
Od ponad 3 lat jestem certyfikowaną stylistką paznokci oraz opalania natryskowego. Moja praca to nie tylko zawód ale również pasja. We wszystko co robię wkładam ogrom serca i starań, aby każda moja klientka czuła się dopieszczona i zadbana. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę oraz uważnie śledzę trendy, aby sprostać Waszym wymaganiom drogie Klientki. 
 
Ukończyłam również szkolenia z zakresu makijażu permanentnego brwi.
 
Bardzo serdecznie zapraszam na skorzystanie z moich usług. 
 
Pozdrawiam Monika

Monika Lipiarz

                                                                                     

Kosmetolog, makijażystka i stylistka paznokci, zajmuje się również masażem relaksacyjnym manualnym a także przy użyciu urządzeń do modelowania sylwetki.

W zawodzie od 8lat. Ukończyła Policealną Szkołę Kosmetyki, Pielęgnacji i Zdrowia oraz liczne kursy i szkolenia.
Energiczna a zarazem cierpliwa, potrafiąca wsłuchać się w potrzeby klienta. 
 
"Uśmiech na Twarzy Klientki jest dla mnie największą satysfakcją,
ciągle śledzę pojawiające się trendy i nowości"
 
Dumna mama dwóch córek.

Klaudia Koretko

Jej przygoda z kosmetologią trwa od ponad 10 lat, oparta jest na dogłębnej wiedzy i poparta bogatym doświadczeniem. Swoje kompetencje zdobywała w warszawskich salonach urody wykonując zabiegi na ciało, pielęgnację twarzy, dłoni i stóp. Jest absolwentką policealnego studium Akademia Zdrowia oraz Instytutu Nauk Medycznych w Warszawie, na którym uzyskała tytuł magistra kosmetologii.

Kosmetologia to nie tylko jej praca, ale i wielka pasja. Jej bogate doświadczenie i wszechstronne umiejętności sprawiają, że z równym profesjonalizmem wykonuje zabiegi na ciało, twarz, jak i pełną pielęgnację dłoni i stóp. Wykorzystuje skuteczne, wypróbowane i efektywne technologie, które dają poczucie bezpieczeństwa, wpływają pozytywnie na odbudowę komórek, tym samym poprawiając znacząco stan skóry, a pozytywne rezultaty zabiegów i zadowoleni klienci są jej największą dumą.

Podnosząc swoje kwalifikacje poprzez specjalistyczne kursy z najnowocześniejszych zabiegów upiększających, uczestnicząc w szkoleniach z zakresu kosmetologii oraz pogłębiając swoją wiedzę z nowatorskich technologii kosmetycznych, stale udoskonala i podnosi swój rozwój zawodowy, a klientom dostarcza usługi zgodne ze światowymi trendami.

Specjalizuje się w zabiegach modelowania twarzy, liftingujących jak mezoterapia, zabiegi z użyciem kwasów i stymulatorów tkankowych.

Wykonuje zabiegi z zakresu zaawansowanej technologii takie jak np. zabiegi z użyciem fal radiowych czy kawitacji.

W swojej pracy każdego dnia spotyka się z wieloma ludźmi. Wszystkich klientów otacza profesjonalną opieką i traktuje w sposób indywidualny i wyjątkowy. Ze względu na wysokie kompetencje, erudycję, wykorzystywanie efektywnych technologii, ale też z uwagi na wyjątkowe cechy interpersonalne – m.in. otwartość, umiejętność słuchania ze zrozumieniem, klienci odwdzięczają jej się lojalnością i zostają na dłużej. Doceniają oni również fakt, że dobierane przez nią zabiegi wpływają pozytywnie na ich samopoczucie, zyskują atrakcyjniejszy wygląd, a końcowy efekt nie odbiega od naturalnych „wzorców”.

Perfect Beauty

O nas

Poznaj nas bliżej

Monika Jakubiak

Perfect Beauty

Umów się na wizytę

Masz pytania lub chcesz ustalić termin? 

Zadzwoń:

+48 506960781

lub umów się online:

UMÓW WIZYTĘ

Regulamin

Perfect Beauty

UMÓW WIZYTĘ

Zadzwoń: +48 506960781 lub umów się online:

Perfect Beauty