Perfect Beauty

14 stycznia 2021

Beauty Plan- Zrozumieć skórę.

Beauty Plan- Zrozumieć skórę.
 
Jesteś stałą Klientką salonu kosmetycznego? Chciałabyś  poczuć się zaopiekowana i bardzo dokładnie poinformowana o stanie swojej cery? A może dopiero planujesz pierwsze zabiegi? Bez względu na to czy rozpoczynasz swoją drogę związaną z kosmetologią czy jesteś stałą bywalczynią salonów piękności–dzięki mnie dowiesz się jak powinna wyglądać dermokonsultacja w nowoczesnym salonie kosmetycznym. Udowodnię Ci, że nowoczesny gabinet kosmetologiczny to taki, w którym klient oprócz szerokiego wachlarza zabiegów, uzyska fachową poradę.  Aby stało się to możliwe, niezbędna jest dogłębna analiza skóry.
 
   Właśnie dlatego  stworzyłam dla Ciebie
 
Beauty Plan
 
Plan pielęgnacji dostosowany do potrzeb Twojej skóry.
To autorski program Twojej spektakularnej metamorfozy.
Jeśli chcesz się dowiedzieć jaki masz rodzaj cery, jak powinnaś o nią dbać i czym kierować się przy wyborze produktów? - Trafiłaś doskonale.
 
  Witamy w  świecie piękna.
 
Zapamiętaj Beauty Plan to pierwszy i najważniejszy krok w terapii kosmetologicznej.
 
 
 
 
Dermokonsultacja. Co to za zabieg i na czym polega?
 
Dermokonsultacja w salonie kosmetycznym to czas, który  poświęcę na badanie Twojej skóry, aby ostatecznie zaoferować  Ci zabiegi kosmetyczne i produkty przeznaczone do pielęgnacji Twojego typu cery. Dermokonsultacja trwa około 60 minut. 
 
Jak przygotować się do dermokonsultacji?
 
I. Na godzinę przed spotkaniem dokładnie zmyj makijaż;
II. Przygotuj listę kosmetyków, które obecnie używasz w swojej codziennej pielęgnacji – również te do makijażu;
III. Przygotuj listę przyjmowanych leków i suplementów diety;
IV. Wykonaj aktualne badania krwi:
⦁ Morfologia 
⦁ Homocysteina
⦁ Żelazo 
⦁ Ferrytyna
⦁ Próby wątrobowe
⦁ Profil tarczycowy (TSH, FT3, FT4) .
 
Pierwsza konsultacja kosmetologiczna obejmuje:
 
1. Rozmowę połączoną z dokładnym wywiadem diagnostycznym. Przeanalizuję Twój styl życia i przyzwyczajenia dietetyczne pod kątem wpływu na funkcjonowanie skóry. Omówimy przebyte choroby. Aby dobrać właściwe postępowanie, ustalimy również istnienie ewentualnych przeciwwskazań (alergie i inne schorzenia, przyjmowane leki). Bardzo dokładnie omówimy Twoje codzienne zwyczaje pielęgnacyjne. Wspólnie poszukamy przyczyny obecnego stanu skóry i ustalimy priorytety terapeutyczne.
 
2. Ocena wizualna skóry, w trakcie której określę typ i rodzaj twojej cery.
 
3. Badanie Lampą Wooda.  Lampa pozwala na wnikliwą analizę rodzaju skóry i jej defektów. Jest to urządzenie służące do wstępnej diagnozy dermatologicznej różnego typu zmian skórnych. Jej działanie opiera się na zjawisku fluorescencji. Wykorzystanie lampy Wooda umożliwia rozpoznanie oraz różnicowanie zmian skórnych, nawet tych niewidocznych w świetle dziennym. Dla uzyskania wiarygodnych obserwacji badanie przeprowadza się w zaciemnionych warunkach. Dzięki takiej analizie będę mogła Ci zaproponować terapię zapewniającą najlepsze efekty.
 
4. Ostatni etap dzisiejszej wizyty: zlecenie badań laboratoryjnych jeśli jeszcze nie zdążyłaś ich wykonać.
II wizyta
 Podczas drugiego spotkania otrzymasz ode mnie Beauty Plan, który będzie zawierał listę podpowiedzi i wskazówek, które najszybciej zrealizują Twój urodowy cel,  lub spowodują, że dotychczasowe problemy z cerą, staną się już tylko przeszłością. Z łatwością i swobodą zatrzymasz, a nawet cofniesz czas – kiedy tylko zechcesz. To będzie mój urodowy drogowskaz specjalnie dla Ciebie. Dzięki niemu dowiesz się się jakie profesjonalne zabiegi będą dla Ciebie wskazane oraz co możesz robić samodzielnie w domu.
 
ZAPRASZAM serdecznie na spotkanie i rozmowę o Tobie.
 
Jeśli nie wiesz jak dbać o swoją skórę, jakich kosmetyków powinnaś używać, aby Twoja skóra była gładka i promienna, jakie profesjonalne zabiegi mogą poprawić stan twojej cery,   to mam dla Ciebie rozwiązanie:  Beauty Plan.
 
Umów się na wizytę 
 
Sukces. Pasja. Doświadczenie.

Regulamin

Perfect Beauty

UMÓW WIZYTĘ

Zadzwoń: +48 506960781 lub umów się online:

Perfect Beauty